Łódź,
ul. Radwańska 68
Masz pytania?
782 782 755, 782 782 754
Łódź, ul. Radwańska 68
Szukaj Mieszkania
Bydynek
Piętro
Pokoje
Metraż
od

do
Status

Zalety Osiedla

Zamieszkaj w miejscu, gdzie poczujesz energię miasta a jednocześnie w każdej chwili będziesz mógł znaleźć się blisko natury.

Inwestycja przy ul. Radwańskiej 68 w Łodzi. 

Budynek oddany do użytkowania !

Miło nam poinformować, że nasza inwestycja uzyskała wszystkie wymagane pozwolenia! Mieszkania są już przekazywane naszym Klientom.

Zatoka Sportu - otwarta !

Od dziś działa "Zatoka Sportu" Politechniki Łódzkiej. Zatoka Sportu to nowa inwestycja przy al. Politechniki 10 w Łodzi.

Targi Mieszkaniowe w Atlas Arena 1-2 IV 2017r

MLS Development na Targach Nieruchomości i Budowy Domu w ATLAS Arena Łódź! Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na łódzkie Targi Nieruchomości i Budowy Domu | Targi Wyposażenia Wnętrz które odbędą się w dn. 1-2 kwietnia 2017r w ATLAS ARENA (ul.Bandurskiego 7).

Już 2 kondygnacje gotowe!

Nasza inwestycja pnie się do góry. Już 2 kondygnacje są gotowe! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z budowy.

50 % sprzedanej powierzchni mieszkalnej

Miło nam poinformować, że ponad połowa dostępnej do sprzedaży powierzchni mieszkań została już sprzedana lub zarezerwowana. Dziękujemy za zaufanie!

Budżet Obywatelski - zadania z naszym poparciem!

Razem zmieniajmy oblicze naszego Miasta. Zapraszamy do udziału w IV edycji budżetu obywatelskiego.

MLS Development na Targach Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz w ATLAS Arena Łódź!

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na łódzkie Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz, które odbędą się w dn. 17-18.09. 2016 r. w ATLAS ARENA (ul. Bandurskiego 7).

ZATOKA SPORTU - nowa nazwa Centrum Sportowego PŁ

Do tej pory na budowane przy al. Politechniki centrum sportu PŁ mówiło się "Łódzkie Akademickie Centrum Sportowo-Dydaktyczne - Kampus Politechniki Łódzkiej". Od początku jednak wiadomo było, że tę strasznie trudną do zapamiętania nazwę trzeba będzie zmienić na coś bardziej przystępnego. Uczelnia ogłosiła konkurs. Właśnie poznaliśmy jego zwycięzcę. Od teraz kompleks nazywa się "Zatoka Sportu".

Budowa rozpoczęta...

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy budowę naszej inwestycji przy ul. Radwańskiej 68/70. Zapraszamy do śledzenia postępów prac, które będziemy prezentować w zakładce GALERIA.

ŁÓDŹ - najlepsze miasto do mieszkania !

W ostatnim czasie, w naszym regionie, kilka ważnych inwestycji drogowych zakończyło się lub dobiegnie wkrótce końca. Najważniejsze z nich mają fundamentalne znaczenie dla jakości życia w mieście.

Centrum Sportowe PŁ. Montują dach nad basenem olimpijskim.

Na budowie Łódzkiego Akademickiego Centrum Sportowo-Dydaktycznego rozpoczął się montaż dachu. W operacji wykorzystany zostanie specjalny 500-tonowy dźwig.

Wielka renowacja parku Poniatowskiego już latem!

Park im. księcia Józefa Poniatowskiego jest jednym z największych i najpiękniejszych w Łodzi. Znajduje się między ulicą Żeromskiego, aleją Mickiewicza, aleją Jana Pawła II, ulicą Parkową i ulicą Radwańską.

Pierwsze rezerwacje !

Miło nam poinformować, że właśnie zarezerwowaliśmy pierwsze mieszkania w naszej inwestycji ! Cieszymy się, że nasza oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem. A Klientom, którzy nam zaufali - dziękujemy i ...gratulujemy dobrego wyboru! Pamiętajcie - kto pierwszy ten ma większy wybór !

Trasa Górna w Łodzi poprowadzi do autostrady

Trasa Górna w Łodzi łączy Rzgowską z al. Jana Pawła II. Przejazd 4,5 km odcinka zajmuje tylko 6 min. Wcześniej trwało to pięć razy dłużej. Władze Łodzi zapowiedziały budowę trzykilometrowego odcinka drogi łączącej trasę Górną z węzłem Romanów (gm. Brójce) na autostradzie A1.

Park Poniatowskiego odzyska blask !

Budowa nowej fontanny, remont amfiteatru, przebudowa alejek i rekultywacja trawników – to tylko część prac przewidzianych w ramach rewaloryzacji Parku im. J. Poniatowskiego w Łodzi. Prace mają trwać min. trzy lata i kosztować ok. 9,5-10 mln zł.

Otwarcie SUKCESJI - nowego Centrum Handlowego

Inwestycja na ponad trzech hektarach warta jest 120 mln euro. Na jej terenie jest galeria handlowa, strefa restauracji, Multipleks kinowy Helios, kręgielnia i siłownia oraz dwupoziomowy parking dla ponad tysiąca klientów. Centrum powstaje przy al. Politechniki.

Centrum Sportowe PŁ - nie tylko basen !

Politechnika Łódzka od kilku lat systematycznie realizuje nowe inwestycje. W tej chwili uczelnia buduje własne Centrum Sportowe, a w ramach tego projektu – basen olimpijski, dostępny także dla mieszkańców Łodzi.

Łódź Kaliska i Łódź Fabryczna połączone tunelem

PKP PLK planuje w pierwszej połowie 2016 r. ogłosić dalszą rozbudowę łódzkiego węzła kolejowego, czyli budowę tunelu pomiędzy Łodzią Fabryczną a Łodzią Kaliską oraz kolejne przetargi na rozbudowę Centralnej Magistrali Kolejowej w celu zwiększenia prędkości na tej linii.
Skontaktuj się z nami

W czym możemy pomóc?

782 782 755, 782 782 754

Formularz kontaktowy